Blog
Elżbieta Jodłowska Strona Oficjalna

Czasy współczesne

W 1996 roku Elżbieta Jodłowska definitywnie wróciła do kraju i na scenę polską. Od czasu powrotu zaczęła współpracę z "Babskim kabaretem", gdzie występuje do dziś wraz z Krystyną Sienkiewicz i Bożeną Dykiel. Współpracowała lub wspólpracuje także z Laurą Łącz, Janiną Jaroszyńską i niemal wszystkimi znakomitościami sceny estradowej w Polsce.

Obecnie występuje na terenie całego kraju w spektaklu swojego autorstwa - ,,Klimakterium... i już". Sztuka miała swoją premierę w październiku 2006 r. w warszawskim Teatrze Rampa. Od tamtej pory bije rekordy popularności. Spektakl gościł na deskach polskich oraz zagranicznych teatrów prawie 1500 razy!

Elżbieta Jodłowska zagrała także w serialu ,,Brzydula", gdzie wcieliła się w postać Janiny Dąbrowskiej, sąsiadki Cieplaków. Aktorkę możemy również podziwiać w serialu ,,Na wspólnej" w roli Haliny Kuczki, właścicielki zakładu gorseciarskiego, mieszczącego się na ulicy Wspólnej.

Od 2011 roku artystkę można oglądać w serialu "Julia", gdzie gra gosposię Elę. Czasem pojawia się także w "Świecie według Kiepskich", gdzie grywa postacie epizodyczne. 

Wspaniałą postać stworzyła w sztuce ,,Jak stać się żydowską matką w dziesięć praktycznych lekcji", która grana jest w Teatrze Rampa w Warszawie.

W 2011 w listopadzie gwiazda z wielkim powodzeniem  wyreżyserowała spektakl ,,Shirley Valentine", w którym w główną rolę wcieliła się wspaniała Małgorzata Gadecka. Premiera odbyła się w Teatrze Rampa.

Klimaty Klimakterium